Z on A pavyzdys, kodėl gyvas „bendas“ yra jėga

Kartais pas mus dar kyla klausimų, ar verta ir kodėl verta turėti live grupę? Juk pavyzdžiui galima ateiti su CD nuripintų instrumentalų iš Youtube’o. Vienas pirmųjų pavyzdžių, kuris ateina į galvą tokioje diskusijoje  yra Z on A. Įsivaizduokite juos su tuo cd… Visai ne ta kokybė, visai ne ta energija būtų scenoje – visai netaip ir žmonės priimtų. O dabar išdirbus skambesį, įrašinėjant albumą – atviros visos durys į pagrindinius festus, plius su šypsena surenka klausytojus ir baruose. Prieš jūsų akis įrodymas – neseniai „Artistuose“ įvykusio koncerto įrašas.


Kaip teigė grupės nariai, tai buvo antrasis  vasaros koncertas po žydru dangum, „labai gražiam ir jaukiam Artistų Pub’o kiemelyje. Vieta ypatinga, nes tai bene pirmas baras į kurį užeini būdamas pirmakursis. Čia praleista daug karaoke vakarų, o galiausiai ir antrasis mūsų koncertas. Grojome kartu su jauna ir perspektyvia indierock grupe The Wrong Note. Baiminomės, kad nesusirinks daug žmonių, mat lygiagrečiai vyko kalnų parke gausiai išreklamuotas Roisin Murphy ir kitų grupių mini festivalis, bet baiminomės be pagrindo. Kiemelio stalai buvo nusėsti, žmonės maloniai lingavo ir palaikė.“

„Užtrukom su albumo įrašais, planavom spėt pavasariui išleidimą, bet dabar teks nukelti į rudenį. Šiuo metu repetuojam ir ruošiamės pagrindiniams vasaros koncertams Galapagai, Granatos Live ir Karkle Live Music Beach. Ketinam pasirodyti pasistiprinę pučiamųjų sekciją ir pridėdami dar vieną elektrinę gitarą, turėtų būt energinga. Šis koncerto įrašas ypatingas tuo, kad jame pilna dar niekur neišleistų mūsų dainų, o jau girdėtos klipuose atgimsta visiškai naujam skambesy“ – koncertą komentavo Valius iš Z on A.

   

Facebook comments