Omerta „Lubos“ video. Metamas iššūkis, tad ar bus naujos pjautynės? (kiek jose roundų?)

Omerta nesustoja aktyviai stebinti ir toliau. Jau kitą savaitę atlikėjas išleis savo dvigubą albumą, o šiomis dienomis jis pristato turbūt griežčiausią dainą ir vaizdo klipą “Lubos”, kuris sukėlė tam tikrą sambrūzdį tarp repo atlikėjų ir klausytojų. Kyla nemažai klausimų, bet krypstame į tai, kad turėsim naują (gal tiksliau būtų viešesnį) „beef’ą“.

Gal ir gerai, nors Hip-Hop.lt šiuo atveju ir nepalaiko kažkurios iš pusių, tačiau repo pasaulyje jau seniai žinomas konfliktas, turbūt – ne pati blogiausia išeitis ir logiška, kad būtų sprendžiamas repu.

Pirmas gabalu iššūkį meta Omerta ir kaip pats teigia: “Visada mėgau viską pateikti subtiliai, bet džiaugiuosi, kad dauguma suprato kas, kodėl ir kam. Kiek įmanoma bandėm atvaizduoti heiterį ir jo dvasinę negalę, tikiu, kad tas žmogus save atpažino“, – teigė atlikėjas. „Aišku, dabar tas žmogus vaidina auką ir ieško savo kinderių užtarimo, bet tiesa yra viena. Arba tu atsakai kaip mc, arba tu visam laikui užtyli. Aš laukiu atsakymo nes čia buvo tik apšilimas, o antram raundui aš jau pasirengęs“.

Taigi, ką manote ir ar pasiilgote kovų?

   

Facebook comments