Nevera pristato savo kvapą – “CoCoCo Chanel” EP

Keli metai rimavimo, keli metai repavimo, pora metų aktyvaus įrašinėjimo – tai Neveros kelias iki pirmojo oficialaus release‘o – mini albumo „CoCoCo Chanel“. Praėjusių metų gruodžio pradžioje išleidęs „Raida“ mixtape, vilnietis atlikėjas grįžo su konceptualiu 3 kūrinių EP.

„CoCoCo Chanel“ tai trijų Co triptikas – mini albumą sudaro „Kontaktas“, „Kojotė“ ir „Kokonas“. Visiems šiems takeliams instrumentalus kūrė skirtingi beatmakeriai, atitinkamai, Format None, Mellow Jack ir Highleef. „Kojotė“ – bendras darbas su duetu LaikJack. Kartu su Nevera šiame kūrinyje repuoja 1/2 LaikJack ir 1 iš 4 Despotin‘ Fam MC‘s – Laikrodis.

Anot Neveros, trijų kūrinių formatas EP pasirinktas neatsitiktinai. Juolab, kad ir „Raida“ mixtape buvo speciali septynių kūrinių (ir vieno bonus‘o), kurių kiekvienas skirtas atskirai savaitės dienai, konstrukcija. Kiekvienas iš trijų „CoCoCo Chanel“ EP kūrinių simbolizuoja atskirą psichologinę fazę – savigraužą, pyktį ir atėjusį supratimą, ko nori, kuris padeda iš naujo atgimti. Visa tai – ypatingas pojūčių, kurie sudaro gyvenimo džiaugsmą, kokteilis.

   

Facebook comments