Mad Money apie „Dar ne vėlu“ video

Mad Money kartu su D-Christian pristato savo kūrinio „Dar ne vėlu“ vaizdo klipą. „Tai paskutinis prisilietimas prie mūsų 2014 metų vasaros pabaigoje išleisto albumo „Viskas arba nieko“. Paklausti, kada sulauksimke naujų kūrinių reperiai nuramino, kad ilgai laukti nereikės, „jau intensyviai dirbame prie naujojo mūsų albumo, bei vaizdo klipų filmavimo“ Atlikėjai tikino, kad naujasis albumas bus visiškai kitoks, nei pastarasis ir pažadėjo itin rimtą, bei stiprų produktą.

Šio mini filmo pagrindiniai herojai – vaikinas ir dvi merginos – priverčia dainos žodžius suprasti būtent ta mintimi, su kuria jie ir buvo parašyti. Mums rašymas, kūryba yra vienintelis duonos šaltinis, merginoms – vienintelis jausmų išsakymas, išsikalbėjimas, o vėliau – taipogi duonos šaltinis. Dar nevėlu filme yra parodyta dviejų, nieko nenutuokiančių merginų draugystė su tuo pačiu vaikinu. Laimė ir džiaugsmas šviečia jų veiduose, būnant su savo mylimuoju, o vėliau visa laimė yra užrašoma žodžiais dienoraštyje. Praėjus kažkiek laiko, vaikino žaidimai yra perprantami. Merginoms susėdus pasišnekėti ir išspręsti susidariusią situaciją, klipas staiga nutrūksta, ir veiksmas persikelia į netolimą ateitį – bendrai parašytos knygos pristatymą. Knyga vadinasi “Dar ne vėlu”, tai yra knyga, parašyta remiantis abiejų merginų dienoraščiais.

Esame labai dėkingi “CaifCafe” kavinių tinklui, kad suteikė visokeriopas galimybes tikrai pilnai įgyvendinti visas muzikinio klipo idėjas. Taip pat filmavimo komandai “United Studio” už tikrai kokybišką darbą visą klipą nufilmuojant. Na ir žinoma mūsų aktoriams, kurie tikrai nuoširdžiai įdėjo visą save į šio mini filmo gimimo procesą.

Visą albumą rasite Visos MAD MONEY naujienos
Visos D-Cristian naujienos

   

Facebook comments