Lilas praneša apie Dinamito pabaigą

Lietuvoje nebelieka vieno didžiausio hiphopo kultūros renginio – festivalio „Dinamitas“. Tokią žinią šiandien paskelbė festivalio organizatoriai. „„Dinamito“ pabaiga brendo jau iš gerokai anksčiau ir to priežasčių yra labai daug“, – sako renginio sumanytojas ir 4 metus kartu su komanda festivalį organizavęs Konstantinas Kiveris-Lilas.

Dar prieš kelias savaites skelbta apie birželio mėnesį įvyksiantį festivalį, kuris turėjo išsiskirti masyvumu. „Planavome, kad šios vasaros renginys bus paskutinis, kad dar trinktelsime durimis, tačiau dėl tam tikrų aplinkybių įvykius teko paskubinti. Žinoma labai gaila, bet yra kaip yra“, – nedaugžodžiauja K.Kiveris-Lilas.

Pasak jo, festivalio nutraukimas neturėtų būti siejamas su pinigais: „Tikriausiai daliai žmonių kils klausimas, ar toks sprendimas priimtas dėl finansinių priežasčių. Tai iškart galiu atsakyti, kad buvo ir pelningų renginių, buvo ir stipriai nuostolingų. Kaip bebūtų šį projektą vertinčiau komerciškai sėkmingu ir finansai toli gražu nebuvo pagrindinė priežastis“.

Kad priežastis tikrai ne finansinė, rodo paskutinių festivalių lankomumas, kuris nebuvo sumažėjęs nei prieš keletą metų. „Mes jau ruošiamės įvairioms sąmokslo teorijoms ir spėliojimams, tačiau visos komandos vardu noriu pasakyti – mums taip pat gaila, kad festivalio nebebus, tačiau taip vieną dieną turėjo atsitikti. Jeigu tik bus poreikis – užpildančių šią nišą visada bus“, – paklaustas, ar yra planų kaip nors užpildyti atsiversiančią nišą, sako pats K.Kiveris-Lilas.

   

Facebook comments