Lietuvos MC BATTLE 2014 šeštadienį! (info ir pildomas dalyvių sąrašas)

Kasmetinis repo renginys po daugiau nei metų pertraukos vėl grįžta į kultūros barą „Kablys“. Ketvirtą kartą iš eilės vyksiantis „Lietuvos MC Battle“ lapkričio 15 dienos vakarą sukvies hip-hopo gerbėjus ir aštraliežuvius reperius, kurie kovose įrodinės savo pranašumą. Dalyviai turės galimybę laimėti tris kvietimus į įrašų studijas, vaizdo klipą, fotosesiją, rėmėjų dovanas bei specialų šiais metais įsteigtą piniginį prizą – „1oo eurų“!

Kartu su vakaro dalyviais scenoje taip pat bus DJ Mamania, Justas Freshir Požemis, kurie pažadėjo groti tik vinilo plokštelėmis. Visi trys DJ’ėjai beatus parinks ir miksuos „MC battle“ kovose. Dalyvių pasirodymus vertins publika bei vėl atsinaujinusi komisija, kurios sudėtis bus atskleista vakaro pradžioje.

Malonia tradicija jau tapo atlikėjų pasirodymai. Šiais metais atmosferą kaitins net keturios grupės. Tai trijulė iš Šiaulių, pasivadinę „3SUN-C“. Jų savotišku rekordu tapęs hitas „Kas čia rajone?“ laidos „Gatvės Lyga“ TOP-10’uke prabuvo metus laiko ir sulaukė daugybės peržiūrų Youtube kanale. Kultūros bare „Kablys“ jie koncertuos pirmą kartą, tad klausytojams žada ypatingą reginį. Scenoje pasirodys savotišku atradimu tapęs hip-hopo projektas „Fist 2 Fist Clik“, kurie visai neseniai pristatė savo klipą „Media“. Bendraminčių grupė „Tavo Tėvaspubliką virpins savo hitais „Aukštai į dangų“ ir „Šunys neloja“. 2014-jų metų “M.A.M.A” apdovanojimų nominantas – atlikėjas “Omerta”, kuris atliks eilę savo pačių naujausių kūrinių.

Renginio vedėjas – „Sunday Bug“ laidos autorius Tomas Vėjas, vakaro metu būsiantis pačių reperių kovų įkarštyje bei dovanosiantis žiūrovams renginio rėmėjų prizus.

Visi norintys dalyvauti MC kovose turi iki lapkričio 14 dienos užsiregistruoti el. paštu (pridėti: vardas, pavardė, scenininis vardas, amžius, prisegti savo kūrybos dainą arba nuorodą į ją). Su kiekvienu dalyviu organizatoriai susisieks atskirai ir praneš apie patvirtinimą.

Dj’s:
DJ Mamania, Justas Fresh ir Požemis

Mc’s:
3SUN-C

Nuo 2011 metų susibūrusi hip-hop grupė 3SUN-Ciš Šiaulių, kurią sudaro trys nariai „Damaja“, „Dowis“ ir „Dėdė“, pirmą kartą atvyksta koncertui į sostinės kultūros barą Kablys. Grupė okupavusi Youtube kanalą savo hitais „Mum į čia gerai“, „Kung Fu“, „Stand Up Frond“, „Ponas lizingas“, o jų vizite kortele tapusi daina „Kas čia rajone?“, kurią jau peržiūrėjo arti puse milijono žmonių, ZIP FM laidos „Gatvės Lygos“ TOP-10-uke prabuvo metus laiko!

FIST 2 FIST CLIK

Dar visai neseniai, prieš pora mėnesių, susikūrė hip-hopo projektas pavadinimu „Fist 2 Fist Clik“, kurį sudaro 4 MC („Beep“, „Regis“, „Sol’o“, „Sensas“) ir 3 muzikos prodiuseriai („HDZ“, „SLJ“, 3CNB“). Jų debiutinė daina „Media“ pasirodė „Gatvės Lyga“ TOP-10-uke. Aukšta vieta tope galima visai neabejoti, nes šiam „90-ųjų skambesio“ gabalui susuktas nuostabus vaizdo klipas. „Kas su mumis, tas kumščius į viršų!“ – Fist 2 Fist Clik. Daugiau apie grupę:

TAVO TĖVAS

Tai du seni draugai, kurie Lietuvos hip-hop’o bendruomenei žinomi kaip „Cheka“ ir „Skelling“. Ganėtinai skirtingi, bet tuo pačiu panašūs atlikėjai, kurie vienu ritmu gyvena daugiau nei 10 metų. Susibūrę po viena vėliava tam, kad savo muzika neštų žinią per klausytojų ausis į jų protus ir širdis. Daugiau apie grupę:

OMERTA

2014 metų M.A.M.A. nominantas, neužilgo pristatysentis savo albumą. Atliks eilę naujausių savo kūrinių. Daugiau apie grupę:

REGISTRUOKIS Į „LIETUVOS MC BATTLE 2014“:

✔ (vardas, pavardė, sceninis vardas, nuoroda į savo kūrinį arba prisegti mp3)

DALYVAUK IR LAIMĖK 100 € ČEKĮ BEI DAUGYBĘ PRIZŲ!

✔ I vietos nugalėtojas laimės: 100 eurų čekis, dainos įrašymas „Gorilla Sound“ garso įrašų studijoje, vaizdo klipas „MUTANTAS photography“, rėmėjų dovanos.

✔ II vietos nugalėtojas laimės: dainos įrašymas „Shiaure rec.“ garso įrašų studijoje, Roko Januševičiaus fotosesija, rėmėjų dovanos.

✔ III vietos nugalėtojas laimės: dainos įrašymas „Potolog“ garso įrašų studijoje, rėmėjų ir organizatorių dovanos.

Vakaro metu laukia staigmenos žiūrovams! Oficiali renginio pradžia su TOP-16 dalyviais 22:00 val. Durys atidaromos nuo 21:00 val.

Kultūros baras Kablys, Kauno g. 5, Vilnius.
N-18. Organizatoriai pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų asmenų be papildomo paaiškinimo.

 

JAU UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (2014-11-13 atnaujinta)

 1. SMOGAZ /
 2. JANGO /
 3. REGIS /
 4. SELECTAZ /
 5. DALU /
 6. ASHAS /
 7. RT /
 8. DOMIN /
 9. SAYMORE PIRMININKAS /
 10. KRAPSHTUKAS /
 11. GEDAS /
 12. KOVSH /
 13. NAKVYNĖ B&B /
 14. BEEP /
 15. DODIS /
 16. VILKAS PILKAS /
 17. MEISTRAS /
 18. TUNARAS /
 19. GATI /
 20. GATORAS /
 21. MOB /
 22. SWEET MC /
 23. AISTIS /
 24. PEENKMAN /
 25. WILLIE /
 26. I.T.P. /

iš sąrašo matome, kad daugelis žodžio meistrų dar tyliai slepiasi – ką labiausiai norėtumėte išvysti jūs? Paspaudžiam MC lai įrodo, kad yra verti šio vardo :)

NORI LAIMĖTI BILIETUS Į MC BATTLĄ? Paprasta ir net nereiks nieko banaliai share ar like – tikrai norintys žmonės tiesiog komentare (viduje po HIP-HOP.LT straipsniu) parašykite, kodėl gerai kad vyksta MC kovos? arba ką norėtumėte pamatyti dalyvaujant? Parašysi abu – dvigubai didesni šansai laimėti o laimėtojas penktadienį ryte burtų keliu gaus 2 pakvietimus ir lai nuomonė skleidžiasi laisvai! (nepamirškite teisingai nurodyti savo email adreso, nes kitu atveju negalėsime pranešti, kad laimėjote, esame nekomercinis portalas tad spamo tikrai negausite ir jūsų adresas bus saugus ir jokia maxima jo nepalies)

 

   

Facebook comments