Jau ir oficialiai galima perklausyti ir įsigyti Omertos naująjį dvigubą darbą

36 kūriniai, daugiau nei 10 000 žodžių tekstuose, virš 350 valandų darbo studijoje, 25 įrašuose dalyvavę atlikėjai, 11 skirtingų prodiuserių, 4 populiarumo sulaukę radijo singlai iki albumo išleidimo ir apie 3 milijonus perklausų ir peržiūrų internetinėse muzikos platformose – tai faktai apie ilgai lauktą repo atlikėjo Omerta albumą „Alibi“.

Lietuvos hiphopo gerbėjų sluoksniuose Omerta – gerai žinomas kūrėjas, šiandien iškelta galva neša žinią apie pirmąjį Lietuvos repo istorijoje dvigubą albumą su dosnia dovana gerbėjams – trečiu kompaktiniu disku, kuriame – geriausi albumo „Alibi“ instrumentalai.

„Mintis leisti dvigubą ar netgi galima sakyti trigubą albumą susidėjo iš labai daug atsitiktinumų, kartu norėjosi išjudinti dabartinę lietuviško hiphopo sceną ir įrodyti sau, kad aš galiu tai padaryti. Labai džiaugiuosi pagaliau užbaigęs šį kūrybinį etapą, kuris buvo permainingas ir įvairus – aš užaugau su šiuo albumu ir kaip atlikėjas, ir kaip asmenybė“, – prisipažįsta Julius-Omerta.

Reperis itin džiaugiasi galėjęs bendradarbiauti su skirtingo žanro atlikėjais, muzikantais ir prodiuseriais: lietuviško hiphopo krikštatėvių „G&G Sindikatas“ visi nariai, reperiai Yga, Morda MC, Medonas, RA, Alhi, roko grupės „Anbo“ vokalistas Paškius, vokalistės Gabrielė Senkevičiūtė, Erika Latvaitytė ir daugelis kitų. Didžiąją dalį albumo prodiusavo jauni bei perspektyvūs savo kartos bytų ir garsų meistrai Frgmnts, Raudė, Innomine ir kiti. Visi šie kūrėjai turi savo rolę ir didelį indelį naujajame albume. „Man tai buvo neįkainojama patirtis, tuo pačiu neįkainojama ir pačiam albumui“, – apie bendradarbiavimą su skirtingais atlikėjais atvirauja Omerta.

Į dizainerio Antano Laukai šrichais papuoštą albumą Omerta sudėjo net 36 muzikinį kelią lydėjusius kūrinius. „Kurdamas kovoju ir draugauju su savo įsitikinimais, kompleksais ir priešingybėmis. Viskas, ką kuriu yra pergyventa ir išjausta, galbūt dėl to kitas žmogus klausydamas neretai atranda ar atpažįsta save“, – rankose laikydamas dar spaustuvės dažais kvepiantį trijų kompaktų rinkinį sako atlikėjas.

Reperis neslepia, kad jau turi naujų kūrybinių tikslų ir išsikeltų lūkesčių. Omerta rengia albumo „Alibi“ pristatymo koncertus ir nekantraudamas laukia susitikimų su gerbėjais daugelyje šalies miestų, o artimiausiuose planuose – ne vienas muzikinis vaizdo klipas.

Nuo Hip-Hop.lt rekomenduojame, kartu su naujausiu albumu perklausyti ir senąjį EP – yra tikrai nemirštančių ir laiko nesutryptų gabalų!

   

Facebook comments