HHB.lt : Kaip atiduoti savo balsus ir kodėl verta tai daryti?

Kaip jau turbūt daugelis matėte jau galite balsuoti už jums patikusius HHBattle.lt 2016-2017 dalyvius. Šiemet tai ypač svarbu ir kiekvienas jūsų balsas gali lemti tolimesnę kovų eigą, tad kviečiame balsuoti aktyviai, tačiau atsakingai.

Žiūrovų balsas atrankoje lemia ypač daug, kadangi tai yra antrasis kriterijus pagal, kurį bus rikiuojami 32 į kitą etapą pateksiantys MC. Tai reiškia, kad jei MC surinks vienodą balų skaičių – būtent žiūrovų balsai nulems jų užimamą poziciją. Pavyzdžiui X ir Y surinks po maksimalų taškų skaičių (5), už X bus balsavę 999, o už MC Y bus balsavę 1000 žmonių. Vadinasi MC Y bus sąraše aukščiau. Dalyviai bus paskirstomi į poras taip, kad 1 vs 32, 2 vs 31… Taigi dabar atiduotas žiūrovų balsas tolimesnę kovų eigą nulems labai ženkliai.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad rezultatai yra matomi realiu laiku. Tai yra priklausomai nuo balsavimo eigos, kiekvienos kategorijos 32 balsai gali nuolat keistis ir persiskirstyti tarp dalyvių.

Kaip balsuoti?

1)      Prisijunkite prie HHBattle.lt sistemos (prisijungti galima su Facebook).

2)      Prisijungus matysite tokį vaizdą.

3)      Nuėjus prie kovų, prie kiekvieno dalyvio matysite tokį vaizdą.

4)      Paspauskite „BALSUOTI“ ir jūsų balsas bus užskaitytas. (Prie „Jau Balsavote“ esantis skaičius rodo žiūrovų balsų skaičių, „Viso“ rodo kiek taškų turi MC. Galima surinkti maksimum 5 lygiaverčius taškus iš DJ, HipHop žmonių (HHZ), Gatvės Lygos (GL), Prodiuserių (PR) ir žinoma klausytojų balsas. Plačiau apie tai ir kas sudaro atskirą kategoriją galite paskaityti

5)      Primename, kad turite 32 balsus, juos atidavus vėliau keisti nebegalėsite. Todėl rekomenduojame įsiklausyti į visus atrankų gabalus, pasidaryti sąrašą ir tada atiduoti savo balsus. Patogiausiai atrankas perklausyti galite galitearba

Balsavimas vyksta dabar. Prisijunkite ir atiduokite savo balsą 32 jūsų nuomone verčiausiems patekti į kitą etapą. Balsavimas vyksta iki 2017-01-03, o iškart po atrankos balsavimo prasidės kovos 1 prieš 1! Sekite naujienas Hip-Hop.lt ir .

 

 

 

   

Facebook comments