Dabar siūlykite HHBattle 2016 temas ir jūs. Gi galima ir kitu formatu

HHBattle yra ne TV realybės šou ir ne tik dėl to, kad nerodys per dėžę su nuotolinio valdymo pultu. Pagrindinis skirtumas yra tai, jog MC privalės patys kurti, patys atskleisti savo poziciją pagal duotą temą. Norisi pasistengti, kad temos būtų realios, aktualios ir įdomios. Taip pat, kad MC turėtų dar daugiau iššūkių ir galimybių deramai realizuoti savo mintis kovose. Būtent, todėl šiais metais HHBattle kovų temas galite siūlyti ir jūs.

Sutikite – kovose temos yra svarbus elementas. Geras MC gali ir banalią temą nukreipti į priešininką taip, kad maža nepasirodys, o klausyti bus vienas malonumas. Galima repuoti, kad galva linksėtų apie Minedą. Galima, tačiau idealu jei geras MC repuoja įdomia tema.

Todėl kviečiame jus visus teikti geriausias temas, kokios tik šauna į galvą. Temas, kaip ir anksčiau galės teikti ir teisėjai, taigi kartu su jumis turėsime dar daugiau variantų. Taip vėl matysime plačiau nei „rajonas – kapišonas“ ir kurti bei klausytis bus tik įdomiau.

Dar daugiau – šiemet tema gali būti straipsnis, gali būti nuotrauka ar Youtube vaizdo įrašas. „Kodėl ne?“ – gi nuo to bus tik dar daugiau vietos MC parodyti, ką gali, dar mažiau rėmų ir dar didesnė intriga.

HHBattle 2016 bus vieta ir laikas parodyti, kad kūryba vyksta realiu laiku. Vien tik gražiai dainuoti „ kažkieno kažką“ čia neužteks – įdomiausia ir yra, kad reikės kurti. HHBattle nevirs aktualijų laida „Pas rūtą“, bet tikrai šiemet pasistengsime labiau žengti koja kojon su tuo, kas mums įdomu buvo vakar, yra šiandien ir bus įdomu rytoj.

Taigi jau dabar galite siųsti temas į , jei patogiau galite rašyti į Facebooką, arba tiesiog čia komentare įvardinkite tai, kas jūsų manymu būtų gera ir įdomi tema kovai. Taisyklių čia nėra – siūlykit ir galbūt geriausi MC repuos būtent apie tai, apie ką norite išgirsti jūs.

   

Facebook comments