D-Cristian „Odė šiukšlėms“. Repas skirtas ne tiek repo, kiek pop muzikos pasauliui

Vienos iš aktyviausių Lietuvos repo grupių Mad Money narys, muzikos prodiuseris D-Christian balandžio 24 dieną pristatė savo solinį kūrinį “Odė Šiukšlėms”.

Iš pažiūros eilinis repo kūrinys, neišsiskiriantis ypatingais žodžiais, tačiau čia ausis bandoma sudominti kiek kitu skambesiu. Klausant jo, kilo asociacijos su ne per seniausiai Facebook žvaigždės Monikos Šalčiūtės atliktu Marilyn Monroe kūriniu “I wanna be loved by you” projekte “Šuolis”. Galbūt kūrinys ir neturėtų jokiu intencijų įžeisti jaunąją Lietuvos žvaigždę, tačiau visas abejones išsklaido kūrinio pradžioj nuskambantis kreipinys “Ei, Monika”, kurį seka iš pažiūros elektrinio pjūklo garsas. Ar tai buvo tik noras pajuokauti, ar tai yra pradžia naujo Lietuvos pramogų pasaulio išsišokėlio?

To paklaustas D-Christian tik nusijuokia. “Niekas nežino, ką galiu sugalvoti rytoj ar kitą savaitę. Neesu reperis, esu muzikos prodiuseris. Žinau, kas gali užvesti, įstrigti į galvas masėms žmonių, tačiau niekada neįtikčiau repo gerbėjams, mano muzika patiks nebent plačiajai visuomenei. Todėl manau, kad greitai mane matysite viešumoje vis daugiau, tačiau ne tiek repo, kiek pop muzikos pasaulyje.”

 

   

Facebook comments