75 krito, tačiau 32 MC pateko toliau į HHBattle kovas 1 prieš 1

Skubame pranešti, kad HHBattle 2016-2017 atrankos etapas baigtas ir jau yra rezultatai. Kaip sakė vienas protingas žmogus „jeigu nebūtų aistrų, tada veltui darote“, o jų neišvengsime, nes jau pirmame žingsnyje, kiek netikėtai suklupo dalis mums puikiai pažįstamų, o gal net iš anksto prie favoritų priskirtų MC.

Kova atrankoje buvo labai atkakli. Kartu džiaugiamės matydami, kad kovos įgauna ir vis didesnį pagreitį. Prie HHB.lt jau prisijungė daugiau nei 2 tūkstančiai žmonių. Pakartot.lt portale atrankų kūriniai „prasisuko“ daugiau nei 1mln. sekundžių. Daug komentarų, daug klausimų ir didelė konkurencija norint patekti į kovas 1 prieš 1. O dar tik atranka.

Šis etapas turbūt yra vienas žiauriausių, kadangi šiemet net 75 MC liko nusivylę ir nepateko į pagrindines kovas. Tikrai bendras atrankos kūrinių lygis (lyginant su ankstesniais metais) gerokai pakilo. Todėl norisi dar kartą padėkoti tiems, kurie įdėjo darbo. Nors toliau patenka tik 32, tačiau vertų patekti „paraiškų“ buvo daugiau nei 50. Todėl turėjome daug skirtingų nuomonių, kurios plačiai pasiskirstė net ir pačių teisėjų kategorijų viduje. Galiausiai ir neišvengiamai turime 32 MC, kurie sulaukė daugiausiai balsų. Sveikiname juos ir tikimės toliau bus tik dar įdomiau.
Taigi prieš jūsų akis sąrašas MC, kurie keliauja toliau:

Taip pat už tai, kad „davė žinoti“ ačiū  (daugeliui jų trūko visai nedaug):

Kitame etape poros bus suskirstomos, tokiu principu, kad 1 MC kovos prieš 32, 2 prieš 31 …. Įrašyti ir pateikti kūrinius, šį kartą nukreiptus jau į priešininką bus galima per 2 savaites iki Sausio 17d. 23:59.

Smalsiausi dabar poras galite paskaičuoti jau ir patys, na o trečiadienio ryte bus atidengtas HHBattle.lt 2016-2017 kovų medis su temomis. Visas naujienas galite sekti ir Hip-Hop.lt. O visus atrankinius galite perklausyti ir dar kartą palyginti –>

   

Facebook comments